Korisnik:

nacionalni CERT
Nova brošura, 11. 2016.

Centar za sigurniji internet
Ispis statistike od 8. 11. 2009.

Nagradni natječaj povodom blagdana svetog Mihovila

Učenice Lea Jajaš i Andrea Belamarić iz 3.e te učenik Renato Rak iz 1.a sudjelovali su na Nagradnom natječaju povodom blagdana svetog Mihovila kojeg već četvrtu godinu zaredom organizira Katehetski ured Šibenske biskupije.

Ove školske godine sudjelovalo je 30-tak mentora sa 70 raznovrsnih literalnih, likovnih te mulitmedijalnih radova učenika osnovnih i srednjih škola te dječjih vrtića nadahnutih svetim Mihovilom.

Tako su i naši učenici izradili Powerpoint prezentaciju Sv. Mihovil (Renato Rak), Face painting Sv. Mihovil (Lea Jajaš) te slikovnica Superjunak Sv. Mihovil (Andrea Belamarić).

Svečanost su otvorili učenici Katoličke osnovne škole pjesmom i prigodnom predstavom. Potom se don Marinko Mlakić, generalni vikar Šibenske biskupije, obratio natjecateljima ističući kako se borba sv. Mihovila i zmaja odvila na nebu pa je zmaj bačen na zemlju, što znači da svim ljudima prijeti ''zmaj'' protiv kojeg se treba boriti i moliti se svetom Mihovilu da pomogne u toj borbi.

Nakon toga je predstojnica Katehetskog ureda Šibenske biskupije, s. Jakica Vuco, proglasila pobjednike u kategoriji dječjih vrtića, osnovnih te srednjih škola.

Naša učenica Andrea Belamarić i njezin strip Superjunak Sv. Mihovil odnijeli su nagradu za najbolje radove, dok su Face painting Sv. Mihovil i Powerpoint prezentaciju Sv. Mihovil izazivali divljenje svih sudionika.

(Lea Jajaš - Face painting Sv. Mihovil )

Ovaj natječaj je dokaz kako je sv. Mihovil nepresušni izvor inspiracije za umjetničke radove te nam svima treba biti uzor u borbi protiv ''zmaja svakodnevnice''. Neka naš grad i sve nas čuva zaštitnik sv. Mihovil.

Izvor: Nikolina Gović, prof.

objavio: Administrator   datum: 4. 10. 2017.

Prijave - Upisi
PRIJAVI SE U SUSTAV
www.upisi.hr

EuroSchoolSport

Provjere

Novo

e-laboratorij

Vježbenička tvrtka
vježbeničke tvrtke

LTBL Projekt

SMUN projekt

Projekt Leonardo
Leonardo da Vinci
Leonardo - Njemačka, 2015.

Project Awarded
Project "You Complete Me"

"C Code to..."
Comenius logo