Novi webinari

Pozivamo vas da nam se pridružite u webinarima „Cjeloživotno učenje učitelja i nastavnika“ kojima aktivno sudjelujemo u Tjednu cjeloživotnog učenjaAktivnostima zajednice „Suradnici u učenju“ (portal, webinari, digitalni časopis i forumi) promičemo primjereno i svrhovito korištenje obrazovnih tehnologija u svim područjima obrazovanja.

Različitim oblicima aktivnosti želimo:
informirati sve zainteresirane o mogućnostima cjeloživotnog učenja u području obrazovnih tehnologija, promicati učenje u bilo koje vrijeme, na bilo kojem mjestu i u primjerenom okruženju, obrazovnim stručnjacima omogućiti uvid u nove obrazovne tehnologije i olakšati njihovo korištenje na primjerima dobre prakse,
učiteljima i nastavnicima pružiti priliku da pokažu suvremene načine učenja i poučavanja koje koriste u svakodnevnom radu.

U Tjednu cjeloživotnog učenja očekuju vas ovi webinari:

1. Do sigurnosti zajedno – četvrtak, 9. rujna 2010. u 19 sati
O portalu zajednice „Suradnici u učenju“, uredništvu, aktivnostima vezanim uz „Sigurnost na internetu“ govorit će:
Marina Kulaš, Viktorija Hržica, Lidija Kralj, Sonja Lušić-Radošević i Darko Rakić
Za ulazak u „prostoriju“ webinara slijedite ovu poveznicu:

2. Cjeloživotno učenje na dohvat klika – utorak, 14. rujna 2010. u 19 sati
O digitalnom časopisu „Pogled kroz prozor“, webinarima te planiranim aktivnostima vezanim uz međunarodnu suradnju, stručno usavršavanje, razredništvo i ostale pedagoško-psihološke teme govorit će:
Željka Knezović, Arjana Blažić, Ana Ivaković, Suzana Delić, Željka Marković-Bilić,         Gordana Sokol, Gordana Lohajner i Lidija Kralj.
Za ulazak u „prostoriju“ webinara slijedite ovu poveznicu:

3. Cjeloviti pristup tehnologiji u obrazovanju - utorak 14. rujna 2010. u 13.15 sati
Predavač: Jacques Denies (Belgija).
Webinar se održava na engleskom jeziku.
Za ulazak „prostoriju“ webinara slijedite ovu poveznicu:

Svi se webinari odvijaju u okviru programa „Učimo zajedno“.

Veselimo se vašem sudjelovanju.
Tim zajednice „Suradnici u učenju“

Važna napomena

Webinari koje održavamo u okviru suradnje na programu „Suradnici u učenju“ snimaju se kako bi snimke predavanja mogle biti dostupne i nastavnicima i učiteljima koji nisu u mogućnosti sudjelovati u webinaru. Uključivanjem u webinar i sudjelovanjem u predavanjima i raspravi, dajete svoju suglasnost na to da se i vaš govor može pratiti i snimati tijekom webinara. Sadržaj, stavovi i mišljenja koje sudionici webinara iznose na webinaru predstavljaju njihove osobne stavove i mišljenja. Ne predstavljaju nužno stavove ni pokrovitelja niti organizatora webinara.

Pokrovitelji i organizatori webinara ne postavljaju sudionicima webinara nikakva ograničenja u izražavanju njihovih osobnih stavova i razmišljanja u webinaru osim onih koja su utvrđena zakonima Republike Hrvatske. Osnovna namjena webinara je omogućiti korištenje novih tehnologija za predstavljanje istaknutih nastavnika i njihovih postignuća i projekata te omogućiti zainteresiranim sadašnjim i budućim nastavnicima sudjelovanje na zanimljivim predavanjima o uporabi tehnologije u obrazovanju neovisno o tome u kojem se dijelu zemlje ili svijeta nalaze.

Izvor: Tim zajednice „Suradnici u učenju“

objavio: Administrator   datum: 9. 9. 2010.

« Svibanj 2024 »